Jesteś tutaj: O firmie
Kwota zamówienia: 0,00
0 poz. (0 szt.)
Twój koszyk

O firmie

 

Początki naszej działalności to sprzedaż części zamiennych do samochodów MG, oraz Rover.

Po ogłoszeniu bankructwa przez firmę MG, Rover w kwietniu 2005r. i sprzedaży majątku firmy chińskiej firmie NAC rozpoczęliśmy wstępne przygotowania do zmiany profilu działalności firmy.

Wybór ostatecznie padł na sportowe układy hamulcowe.

 

   

 mikoda_logo

 

W roku 2008 nawiązaliśmy współpracę z uznanym krajowym producentem tarcz hamulcowych – firmą Mikoda wprowadzając na rynek jako pierwsi na szeroką skalę tarcze wiercone i rowkowane serii GT. Firma Mikoda to Polska firma powstała w 1981 r. produkująca bębny i tarcze hamulcowe do pojazdów osobowych, przemysłowych jak i dostawczych. Firma Mikoda działa na rynk światowym sprzedając swoje produkty na rynkach europejskich, amerykańskich oraz blisko wschodnich. Kolejne miesiące to kolejni producenci w ofercie:

 

 

  

zameto_logo

Zameto – tarcze nacinane serii Elips

 

 

  

pagid_logo

Pagid – sportowe klocki hamulcowe

  

trw_logo

TRW (dawniej Lucas) – klocki hamulcowe, szczeki

 

  googridge_logo

Goodridge – teflonowe przewody hamulcowe w oplocie stalowym

 

  autofren_logo

Autofren – zestawy naprawcze zacisków hamulcowych

 

  quickbrake_logo

QuickBrake – akcesoria montażowe do klocków i szczęk hamulcowych


Bozarto Logo

Bozarto - sportowe tarcze hamulcowe
więcej...

 

Dzięki wąskiej specjalizacji mamy możliwość stworzenia kompletnej oferty. Części oferowane w naszym sklepie posiadamy na magazynie, nie działamy zamawiając towar u dostawców w momencie pojawienia się zamówienia od klienta. Sprzedajemy towar nie cenę.

 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku stale rozszerzamy ofertę o kolejne modele samochodów i grupy towarowe.

Aktualnie na stanie mamy ponad 300 referencji tarcz wierconych, oraz nacinanych. 400 referencji klocków hamulcowych.

Oferta obejmuje samochody europejskie, amerykańskie oraz azjatyckie.

 

Zapewniamy 100% uczciwości co do pochodzenia części i ich stanu. Zajmujemy się tylko sprzedażą nowych części.

 

Firma Bozarto nie sprzedaje części chińskich nieznanego pochodzenia bez wymaganych atestów, u nas nie kupisz klocków hamulcowych za 20 PLN czy tarczy hamulcowej za 35 PLN.

Oferujemy wyłącznie części renomowanych marek w możliwie najlepszej cenie.

 

Nie działamy w szarej strefie - na każdy zakup jest wystawiany paragon, lub faktura vat.

 

Tarcza hamulcowa – kilka słów o przydatności i zużyciu tego jakże ważnego elementu


Tarcza hamulcowa stanowi główną część hamulca tarczowego, bez którego daleko nie zajedziemy. Hamulce jako jeden z najważniejszych układów dość szybko się zużywają, a są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa podczas jazdy. Dlatego należy poświęcić im szczególną uwagę i często kontrolować ich stan. Tarcze hamulcowe, części samochodowe, które często ulegają destrukcji, cechuje pewna pojemność cieplna, jeśli tarcza ów poziom osiągnie, to skuteczność hamowania zacznie spadać i to w drastycznym tempie. Skuteczność tarcia zaczyna być minimalna. Warto pamiętać, by wybrać najlepszą tarczę hamulcową do preferowanego stylu jazdy i odpowiedniej marki samochodu.

Tarcze hamulcowe a marka samochodu


Tarcza hamulcowa tarczy nierówna – mogłoby głosić przysłowie. Na rynku dostępne są tarcze tradycyjne, tzw. pełne, jak i wentylowane tarcze hamulcowe. Części samochodowe, jakie warto sprawdzić przy okazji wymiany tarcz hamulcowych to klocki hamulcowe oraz płyn hamulcowy. Aby nie popełnić błędu przy zakupie, warto sprawdzić jakie zestawy montażowe układów hamulcowych są dostępne dla danej marki samochodu.

Tarcze hamulcowe Audi


Samochody marki Audi łączą w sobie komfort podróżowania ze sportową elegancją. To solidne, niemieckie samochody, wykonane z niebywałą precyzją. Wszystkie części samochodowe współgrają i tworzą integralną jakość, jakiej pozazdrościć mogą kierowcy „japończyków”. Układ hamulcowy w tych samochodach stanowi mocną stronę niemieckiego producenta. Tarcze hamulcowe Audi rzadko wymagają wymiany, spisują się doskonale pod względem eksploatacji, jednak gdy ulegną zużyciu to lepiej wymienić je na markowe tarcze hamulcowe niż kombinować z cenami i niepewnymi produktami, które mogą zniszczyć całą resztę!

Tarcze hamulcowe BMW


BMW to marka z tradycjami niemieckiej doskonałości, osiąganych prędkości i sportowego zacięcia. BMW jakie jest, każdy widzi. Warto przyjrzeć się dokładniej, co takiego ukrywa się w środku tych samochodów. Silnik zostawmy w spokoju, zajrzyjmy do układu hamulcowego, o który dbać powinniśmy ze wzmożoną troskliwością. Tarcze hamulcowe BMW to wieloletni przyjaciele, jednak gdy dojdzie do zużycia i spadku właściwości tarcia, wtedy jak najszybciej należy wymienić tarcze hamulcowe. E36 to model, w którym najczęściej dochodzi do wymiany tarcz hamulcowych, trzeba więc dużo uwagi poświęcić ich obserwacji.

Tarcze hamulcowe Golf


Potrzebne Ci tarcze hamulcowe Golf 4 przód? A może tarcze hamulcowe Passat? Polecamy tarcze hamulcowe Mikoda – producenta tarcz i bębnów hamulcowych do różnych samochodów. Tarcze hamulcowe Mikoda dostępne są w czterech wersjach, dobrać je można wedle potrzeby.

Tarcze hamulcowe Volkswagen


W nowoczesnych samochodach najczęściej montowane są wentylowane tarcze hamulcowe. Volkswagen już dawno wprowadził do swoich samochodów taką innowację. Tarcze hamulcowe wentylowane mają zapewnić lepsze chłodzenie, dzięki otworom wentylacyjnym na obwodzie. Jeszcze nowszym rozwiązaniem są ceramiczne tarcze hamulcowe. Volkswagen to rozwiązanie również stosuje. Tarcze ceramiczne wykonywane są z węglików krzemu, wypełnionych włóknem węglowym. Tak na przykład jest w przypadku tarczy hamulcowych Volkswagena Passata B5.

Kontakt: Tel. 533 11 48 42 FB: Bozarto e-mail: sklep@bozarto.pl

Copyright © Bozarto.pl all rights reserved

BOZARTO Sportowe Hamulce – sklep z częściami zamiennymi do samochodowych układów hamulcowych oferujący sportowe tarcze hamulcowe, tarcze wiercone nacinane rowkowane GTR, klocki hamulcowe, przewody hamulcowe w oplocie stalowym reperaturki zacisku oraz płyny i smary do układów hamulcowych, Łódź Marysińska 113

Pozycjonowanie i Kampanie Adwords: VD - zapoznaj się z ofertą